Swingers fantasy nahá děvčata

swingers fantasy nahá děvčata

Měly jsme tu slečny, které nebyly , ale měly v sobě obrovský sexappeal a jiskru. To jsou holky, které budou umět s klientem komunikovat, budou dobře masírovat. Takže míry a podmínky, jak by měla vypadat, nemáme. Vzhled sice hraje velkou roli, ale musí tam být především ta jiskra.

Naši klienti mají různý vkus, takže vybíráme i různé typy masérek. Pokud masérka už masírovala v jiném erotickém salonu, není to nutně překážka. Ale pravdou je, že ji musíme přeučit zlozvyky a nastavit svá pravidla.

Musíme ji vlastně učit daleko více než tu, která to nikdy nedělala. Pro nás je ale stejně nejvíc důležité, pokud má ta slečna zájem o masáže a sebevzdělávání v tomto oboru. Každá masérka u nás musí projít rekvalifikačním kurzem na sportovní masáž, po kterém obdrží certifikát. Spolupracujeme s jednou masérskou školou, kam naše masérky chodí. Potom si to zařizujeme z vlastních zdrojů. Bavíme se s klienty, a pak to předáváme masérkám, protože ony jsou ten nejdůležitější článek.

Ony odvádí tu cílovou službu a měly by to dělat tak, jak my komunikujeme. Když je učíme masírovat, dáme jim nějaký základ, ale zároveň jim říkáme, ať si najdou svůj styl a naladí se na svého klienta. Masáže sice spojují jisté standardy, které si zažije každý klient, ale nechceme z masérek udělat stroj.

Chceme, aby daly svůj sexappeal a osobnost do masáže. Teď připravujeme medailonky masérek — měly popsat, v čem se cítí nejsilnější, ale i to v čem se necítí dobře. I podle toho si pak klienti můžou vybrat vhodnou masérku. Ne, učíme své masérky, aby se navzájem klientům představovaly a doporučovaly se.

Často se nám stává, že si klient v průběhu masáže přizve jinou masérku nebo se k té nové objedná příště. Prostě kopeme všechny za stejný tým. Je to přirozené, když vedle muže leží nahá masérka, která se mu líbí. Může ji pohladit po ruce, může se ji dotknout, může ji masírovat. Doteky by měly být příjemné oběma stranám, protože jinak se průběh masáže naruší.

Pokud to neporušuje pravidla salonu, je na masérce, co všechno klientovi dovolí. Ale pořád je to prostor pro klienta — on si to má užít. Záleží na dni a na čase. Frekventované jsou odpolední a večerní časy. Objednávek dopředu máme hodně, ale říkáme svým klientům, že čím dříve se objednají, tím lépe. Může se stát, že se uvolní termín třeba hodinu předem, ale to nemůžeme zaručit a je to operativní záležitost.

Ideální je, aby se klient objednal 2 — 3 hodiny před příchodem nebo den předem — to je nejideálnější. Máme krásný lobby bar, takže tam je uvede naše provozní manažerka, která s nimi vykomunikuje, jakou masáž by chtěli — jak dlouhou, jestli už mají vybranou slečnu, a také s nimi domluví termín, kdy může být namasírovaný. Pak má klient dvě možnosti: Poukazy nabízíme v anglickém a českém jazyce. Máme je elektronické i papírové a obratem je posíláme po přijetí platby.

Také je možnost si je vyzvednout v salonu. Dostanou ho ve zlaté obálce, takže i vypadají decentně a luxusně. Ženy je často kupují svému partnerovi, aby mu ho mohly fyzicky předat. Dokonce se ptají, jaké masérky mu doporučíme nebo jestli by mu nemohly objednat dvě.

Většinou objednávají speciální masáže — chtějí darovat extra zážitek, takže svému partnerovi koupí hodinovou masáž se dvěma masérkami a přidávají whirlpool a šampaňské. Je hezké, jak si své muže rozmazlují. Přejeme si, aby se i širší veřejnost dozvěděla o této službě a v podstatě možnosti intimního vyžití nebo zábavy ve volném čase s trochou vzrušení.

Protože je faktem, že intimita je základní lidskou potřebou, stejně jako třeba dýchání. Také si přejeme nastavovat v České republice standardy v podstatě erotické služby. Protože i tato oblast se dá dělat na úrovni a kvalitně tak, že se slečny nedřou, když to přeženu, pro špinavého pasáka za pár korun, ale že je to i může bavit a zajímat, což se pak odráží na kvalitě té služby samotné.

Mám ještě hodně nápadů a těším se, až je postupně představím našim stávajícím i potenciálním klientům. Zatím si je ale nechám pro sebe. Užili jsme si to? Využitím tohoto formuláře souhlasíte s uchováváním osobních údajů touto stránkou - viz naše podmínky. Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page.

Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser. Tyto sexshopy vám doporučujeme , protože u nich sami nakupujeme sexuální hračky na testy a vždy jsme dostali kvalitní kousky za skvělou cenu:. Rozhovory nejenom o sexu Tipy a reportáže z erotických akcí. Dozvíte se nejenom pravidla erotické masáže, jak se vybírají skvělé masérky či jestli se mohou muži masérek při masáži dotýkat … A samozřejmě i hodně věcí navíc.

Vše, co jste chtěli vědět o erotickém salonu MataHari, ale styděli jste se zeptat Medailonek zakladatelky MataHari: Jak vznikla myšlenka založit erotický salon? Mata Hari byla femme fatale své doby, byl to důvod, proč jste salon pojmenovala právě po ní? Jaké byly vaše začátky jako majitelky erotického salonu?

Takže jste po otevření salonu nemasírovala? Pamatujete si na prvního klienta? Řešila jste někdy problém s klientem, který si Váš salon spletl s privátem a požadoval jiné služby než jsou v nabídce? Potkávají se navzájem Vaši klienti, nebo zachováváte diskrétnost? Nabízíte masáže primárně pro muže, ale v nabídce jsou i nasáže pro ženy.

Využívají často ženy Vašich služeb? Takže masér je jenom pro ženy, nebo si ho může objednat třeba nějaký gay klient? O jakou masáž je největší zájem? Používáte při masážích nějaké erotické hračky? Kdyby za Vámi přišla slečna, která by chtěla u Vás pracovat, máte nějaký standardy, jak by měla vypadat? A jak je to se zkušenostmi — preferujete děvčata, která už masírovala v nějakém erotickém salonu, nebo ty, které jsou bez zkušeností?

Takže, kdyby se nějaká naše čtenářka rozhodla budovat u Vás kariéru, co by měla udělat? Ať se ozve, pošle krátké info o sobě spolu s fotkami.

Každá žena — a tedy i masérka je jiná. Snažíte se jejich různorodost vnést i do masáží? Panuje mezi masérkami rivalita a boj o klienty? A teď asi nejdůležitější otázka — můžou se klienti masérek dotýkat? Máte dlouhou objednávací dobu nebo je možné se z hodiny na hodinu rozhodnout pro Vaše služby?

Chodí k Vám klienti bez objednání? Dají se Vaše služby darovat jako dárek? Kdo kupuje tyto poukazy? Apartmán se skládal z menší předsíně, koupelny se záchodem, a velké místnosti s kuchyňkou, televizí, ledničkou a jedinou obrovskou postelí.

Z mrazáku jsem vytáhl lahev sektu, ze skříňky vyndal skleničky, všem nalil a pronesl přípitek: Chytil jsem ji, přitáhl k sobě a opět ji velmi dlouze políbil. Postavil jsem se zády ke kuchyňské lince, Martinu přitáhl k sobě, takže se o mě opírala, a poslouchali jsme konverzaci Stáni a Zbyňka.

Zbyněk je typickým případem vyššího savce, jakým je například hřebec, beran nebo právě býk. Po dokonaném aktu již nemá důvod jej opakovat. A takového výkonu jsou schopni celé hodiny. Zbyňa patří mezi ty vzácné muže, kteří jsou obdařeni stejnou schopností. Proto ta jeho přezdívka, je tím totiž po celé Praze poměrně známý, především u některých dam.

Zbyněk se trošku zapýřil, pokýval hlavou a řekl: Existují na to studie publikované v Nature. Já se jich teda nezúčastnil, ale jsou naprosto reprezentativní. Já už se na tebe nemůžu dočkat, jak cítím na sobě tvůj zadeček, mám ho na prasknutí. Začal jsem jí rozepínat kalhoty a rukou jsem se dostal na její kačenku. Martina mi rozepla kalhoty, a začala mi ho hladit.

Trvalo nám to ale dlouho, dostat se k sobě blíž, a tak se Martina postavila, rychle si sundala svoje kalhoty a vzápětí stáhla džíny i mně. Já se posadil a sundal jí tričko a hned na to i podprsenku.

Byla přede mnou nahá a strašně moc krásná. Stáhnul jsem jí nazpátek k sobě na postel, přetočil na záda a přitiskl se k ní. Pánví mi šla vstříc. Už jsem cítil, že do ní proniknu. Rychle jsem vstal, sáhnul po krabičce a rozbalil první kondom.

Zbyněk se Stáňou odešli zatím spolu do koupelny. Vrátil jsem se k Martině. Ležela na zádech, měla zavřené oči, roztažené a pokrčené nohy. Její štíhlá stehna, ploché bříško, které ničím neprozradilo, že Martina už je maminkou, rozevřená a lesknoucí se kundička, to žádalo akci celého muže.

Proniknul jsem do ní a začal pomalu přirážet. Chodila mi krásně naproti, proto sladit náš rytmus trvalo jen několik přírazů. Vzepřel jsem se na rukou a kontroloval tak lépe své pohyby. Sehnul jsem se k jejím krásným a pevným ňadrům a vzal opatrně levou bradavku mezi rty. Její dech se zrychlil, když tu se zvedla, přitiskla a trošku vykřikla. To byl signál i pro moje tělo, úleva přišla i na mě a cítil jsem, jak plním kondom.

Musel jsem ještě třikrát přirazit, nemohl jsem příval rozkoše vůbec zastavit. Teprve pak Martina povolila své sevření a já vyklouzl. Sundal jsem kondom, lehl si na záda a přivinul Martinu k sobě. Položila mi hlavu na rameno a lehce oddychovala. Je to její oblíbená poloha, a bylo na ní vidět, že si to také užívá. Měl jsem chuť jí začít líbat bradavky, ale nechtělo se mi ani trošku pouštět Martinu z mé náruče.

Má malá prsa, ale k její štíhlé postavě jí bezvadně pasují. Moc hezky se na ni díváš. Zvlášť když tomu pomůžeš, víš, co jsem ti říkal, musíš ty nesmělé a slušné umět správně povzbudit. Šli jsme pod sprchu samozřejmě spolu. Měl jsem tak možnost si jí důkladně prohlédnout. Kundičku měla vyholenou, krom malé čárky nad poštěváčkem. Krásně klenutý zadeček, štíhlé kotníky a ty ňadra, to byl pohled pro bohy. Bylo krásné, jak se na mě stále tiskne, moc jsem jí chtěl na sobě co nejvíc cítit. Při osahávání a líbání pod sprchou se mi zase totálně postavil.

Já si připravil krabičku na postel, Martinu jsem položil na záda a začal jí lízat mušličku. Když to viděla Stáňa, naklonila se nad Zbyňka a vzala mu jeho již ochablý úd do pusy a začala ho pomalu kouřit. Pohled na roztoužený klín Martiny a v zorném poli kouřící Stáňa, to mou erekci katapultovalo zase až do oblak. Strčil jsem Matince dva prsty do kundičky, a ve stejném rytmu jako lízání jsem ji krouživými pohyby dráždil její již výrazně naběhlý G-bod.

Začala hlasitě oddychovat, tak jsem pohyb prstů v její kundičce změnil. Přitlačil jsem trošku víc a pohyboval s nimi zezadu dopředu, jako bych nastupující orgasmus zval prsty dál.

Vedle ležící Zbyněk už byl pořádně vzrušený. Pohled na Martinku, která byla již kousek od orgasmu, ho přiměl k tomu, aby jí začal jednou rukou dráždit bradavku. Druhou rukou sahal na ňadro Stáně, která ho nepřestávala kouřit.

Prudký nástup orgasmu Martinku skoro posadil. Vykřikla a pustila mi do pusy mohutným výstřikem proud své šťávy. Ještě párkrát se prudký proud z Martinčiny kundičky spustil a ona konečně slastně vydechla. Najednou se zprudka narovnala, naklonila se ke mně a začala mi šeptat: Já se strašně stydím. To nebyla moč, to byl pravý, nefalšovaný a obrovský squirt. Jak jsi to říkal?

Co jsem to stříkala? To opravdu není moč? Když si na ty pocity zvykneš, budeš schopná takhle stříkat i při klasickém milování, při dráždění poštěváčku, prostě pokaždé pár vteřin před začátkem orgastické bouře, která se ti tímto spustí. Jenom dávej pozor, stříkáš opravdu hodně a snadno by mohlo dojít při opakovaném milování k dehydrataci a bolela by tě hodně hlava.

Budeš mi to muset říct a i ukázat ještě jednou, tohle jsem ještě nikdy neměla. Krásně ti stojí, vraž ho do mě, chci tě v sobě cítit. Připravil si polštář, přetočil na něj Martinku tak, aby ho měla dole pod bříškem a pomalu ho do její mokré a vzrušené kundičky zasunul.

Stiskl jsem jí nohy k sobě, a začal se v ní pohybovat. Zasunul jsem pod ní ruku a začal jí dráždit poštěváček. Vysunula na mě zadeček ještě víc, abych mohl pronikat pořádně do hloubky. Bylo to nádherné a Martinka začínala být hezky hlasitá. Cítil jsem, jak to na mě začíná jít, když tu mě proud Martinina squirtu málem vytlačil. Ještě párkrát jsem přirazil a znovu naplnil kondom. Martina se odvalila a hlasitě oddychovala.

Martina mu ho rukou nasadila, zavedla si ho do kundičky a Zbyněk si začal Martinu velmi zprudka brát. Přirážel jako smyslů zbavený. Když jsem to viděl, začal jsem Stáňu líbat a pomalu začal jezdit svým znovu ztopořeným ptákem po jejím poštěváčku.

Stáňa byla také pěkně roztoužená, roztáhla nohy, chytla mě za něj a vrazila si ho hluboko do sebe. Bylo to ve Stáně hodně jiné, dostával jsem se do ní trošku hůř, obepínala mě hodně těsně. Ale byla krásně mokrá, takže jsem jen byl intenzivněji drážděný. Ale od Zbyňka to trochu bolelo, on ho má hodně tlustýho a dlouhýho, ale bylo to také moc hezké. Na mě už to pomalu jde, jo, ještě, narvi mi ho tam, dělej, vem si mě!

Vytáhl jsem ho a pustil jí to na břicho. Nesnáší, když má sperma vevnitř. Martina se Zbyňou ještě šukali. Martina vypadala hodně rajcovně, to teda jo. Změnili polohu, Martina byla na čtyřech a Zbyňa to do ní pral zezadu. Klenul jsem si před ní a dal jí svůj ochablý úd do pusinky. Sála mě a Stáňa nechtěla zůstat stranou. Klekla si vedle Zbyňka a začala ho hladit a líbat. Bylo vidět, že to na Zbyňka jde. Martina mi ho vyšoupla z pusy a otočila se dozadu na Zbyňka: Zbyněk mohutně přirazil a zasténal.

Protože mi ho pusou hezky postavila, byl jsem připraven. Nasadil jsem si poslední kondom z krabičky a pokračoval v šukání Martiny zezadu. Zbyněk zatím vedle začal lízat Stáňu, která při tom hlasitě vzdychala. Martina byla po šukání se Zbyňkem krásně otevřená. Plivnul jsem jí mezi půlky a palcem začal zpracovávat její zadní dírku. Po chvilce se začala chvět, spustila ruce, hlavu dala na polštář a ještě víc na mě vystrčila svou kundičku se zadečkem.

Cítil jsem, jak to na mě jde a nechtěl to zdržovat. Zrychlil jsem tempo a palec strčil Martině dovnitř. Zase jsem cítil z její kundičky ten tlak, který mě skoro vytlačil. Vyklouzl jsem na chvilku ven a zmáčel mě mohutný proud Martiných šťáv. Vrazil jsem jí tam svého ptáka hned nazpátek, jednou přirazil a Martina zasténala a lehla si na břicho.

Vzápětí jsem se také udělal a chvilku na ní ležel. Po očku jsem pozoroval, jak Zbyněk Stáňu prolízává k dalšímu slastnému vrcholu. Vyndal jsem ho z Martiny, sundal kondom a lehl si vedle ní. Přitočila se na mě a lehla si mi na rameno. I se Zbyňkem se mi to zase začalo líbit. Ta kouzelná lampa opravdu funguje… Ne, nic mi neříkej, jsem asi blbá, ale já si to chci užít, už mám zase chuť v sobě cítit pořádnýho ptáka.

Martina si naštelovala Zbyňka tak, aby ležel na zádech, klekla si na něj obráceně, aby jí mohl lízat a ona jeho mít v puse. Za chvilku mu přímo pekelně stál. Vzala si ho ale Martina, rozdělala ho, dala si ho do pusy a krásně oblékla Zbyňka pusou.

Vstala, klekla si nad něj a pomalu na něj nasedla. Přivřela oči, a začala na Zbyňkovi jezdit. Moc hezky se na ni dívalo. Šel jsem k lince a nalil si další sklenku sektu.

Přišla za mnou se skleničkou Stáňa, nalil jsem jí také a spolu se koukali, jak Martina vojíždí Zbyňka. Stáňa se mě začala polohlasně ptát: Nejdřív ty vaše ruce na stole, pak velká líbačka na schodech, tady jsi jí už stačil div nevyšukat mozek z hlavy — udělal jsi jí to třikrát, viď? Připočítej ještě jak jsem jí dělal pusou a prstama. Nechceš mě vyměnit, viď že ne? Místo aby mě to štvalo, tak mě to rajcuje.

Jak to teda s vámi je, a pravdu! Bezvadně ses držela plánu. Já tam měl, že jí mám tak trochu sbalit a navnadit na šoustání. Udělal jsem takový drobný hlavologický trik a vyšlo to, líbí se jí to. To jí jako budeš šukat kdykoli ti zavolá? A na mě pak nebudeš mít čas. To se mi nelíbí. I Zbyňkovi dávám tak měsíc, dva. To je jen kouzlo téhle noci. A dovolíš mi, abych jí teď dal pocit krásný, nečekaný a velmi intenzivní zamilovanosti?

Čím to teď bude intenzivnější, tím rychlejší bude její odmilování. No, šukáte spolu jak o život, tak co horšího se může stát. Jenom se jí snaž směrovat na už mokrou část postele, jo?

Pojď se mnou do sprchy, ať tam nejsem sama. Zbyněk stál u linky a také popíjel. Když mě viděl, otočil se na Stáňu a se psím pohledem žadonil: Z postele se zvedla Martina a šla ke mně. Přitáhnul jsem jí k sobě a objal jí. Pták jí tlačil na bříško a mě to bylo moc příjemné. Jenže jsem se chtěla zase udělat s tebou. Je to tak hezký… Jak to ještě umíš? Moje kundička je na tebe hrozně hladová. Lehneš si, a aby ses mi neunavil, hezky se na tobě projedu sama.

Lehl jsem si na tu mokrou část, a Martinka mi také pláštěnku oblékla pusou. Uměla to moc rajcovně. Jak na mě seděla, tak jsem jí jednou rukou střídavě mačkal bradavky a druhou jí dráždil poštěváčka. Začala zrychlovat tempo, a mě to najednou udělalo moc dobře. Cítil jsem, že to nebude trvat dlouho, a zase budu. Chtěl jsem to nasměrovat tak, abychom byli společně.

Zavřel jsem oči a zkusil si představovat fotbalový zápas. To mi často pomáhalo. Potom také rozebírání kousku složitého programového kódu, jak si ho dokážu v hlavě vybavit a analyzovat jeho chování. To mi většinou nespadne, ale spolehlivě to oddálí výstřik. Cítil jsem, jak se Martině začala stahovat kundička, otevřel jsem oči a kochal se nástupem jejího orgasmu. Klín mi zavalilo vlhké teplo, jak začala zase stříkat, dvakrát jsem jí šel naproti a udělal se taky.

Padla na mě a začala se se mnou vášnivě líbat, až trošku agresivně, zapojila i zuby. Nechala mě vyklouznout, svalila se vedle mě a hluboce oddychovala. Mně se moc líbíš a chtěla bych to dělat furt. Nevím, co se to se mnou děje, ale moc tě chci. Jak se ti můžu líbit? A když mě začneš kouřit, kroutěj se mi slastí palce u nohou. Stojí ti, pojď ještě jednou. Budu zase na zádech a vem si mě, budu tvoje poslušná holčička, dělej si se mnou co chceš a jak to chceš!

Stáňa si vedla Zbyňka za ztopořeného ptáka do postele vedle nás. Zbyněk sáhl po krabičce s kondomy, vytáhl poslední, hodil mi ho a načal poslední krabičku, ze které si vyndal jednoho pro sebe. Takže nám zbývá každému po jednom zásunu a já závěrečný do Stáni bez. Navlékl jsem si kondom a jemně a pomalu ho do roztoužené Martinky zasunul. Ležel jsem na ní a nadlehčoval se lokty. Pomalu jsem začal přirážet a líbat jí. Zasunul jsem jí jazyk do pusy a ona s ním začala vášnivé jazykové hrátky na přetlačovanou, na schovávanou a i tvoje pusa je moje pusa.

Všechny je znala a bylo to krásné. Pak jsem se nadzvednul, začal přirážet víc, šel jsem do sedu na paty, chytil jí za boky a narážel jí na sebe.

Začala hlasitě vzdychat a házet hlavou a vzápětí vystříkla. Já ji ještě párkrát přitáhnul a udělal se taky. Odvalil jsem se vedle ní a začal jí líbat a hladit ňadra. Přimáčkla se ke mně a leskly se jí oči. Viděl jsem jednu slzu, jak jí stéká po tváři. A moc pěkně je hraješ. Mezi tím se na vedlejší scéně blížilo vyvrcholení obou aktérů. Začali být oba hodně hlasití, a jak se zdálo, už se také sehráli.

Ten mezi zuby procedil mohutný výdech a přirazil do Stáni tak, že se hlavou zapřela o stěnu na konci postele. Zůstali tam ležet a ještě se mazlili S Martinou jsme se zvedli a já jí z ledničky vyndal neperlivou vodu. Zvedla ke mně oči v němé otázce.

Poslední flašku sektu si dáme až na závěr, na kouření je totiž dobré být co nejvíc střízlivá, pak vysvětlím proč. Opřel jsem se o pult kuchyňské linky a Martinu k sobě přitáhl a objal. Trošku se ode mě odtáhla a dívala se mi do očí. Líbil ses mi, už když jste přišli za námi.

A když jsme odcházeli a po cestě sem tak to ses mi líbil strašně moc. Teď se mi líbíš moc moc moc a co se mnou děláš, to se mi líbí úplně nejvíc. Musíš mě to všechno ještě naučit. A všiml jsem se, že sama jsi dobrá učitelka. Naučila jsi Zbyňka, jak má při milování pozorovat reakce těla své partnerky. A viděl, jak ho učím jiný rytmus? Ten druhý se s tím nějak už vypořádá, a většinou mu to ani nevadí, když to teda není moc často.

Vyzkoušej si to znovu na našem bejkovi, uvidíš. Ale já při tom chci, aby ses taky hezky udělal. Proto je zdravá míra sobectví v sexu plně namístě. Moc rád se koukám, jak si to užíváš, strašně moc ti to totiž přeju. Když tě s ním uvidím, budu ho chtít trumfnout a být ještě lepší než on, a ještě lepší, než naše současné poslední číslo. Provokuje mě to být super. Přišel k nám Zbyněk a zezadu se přitisknul k Martině: Žádné mazlení, žádné polibky, ještě mi tu vychladneš.

Musím tě zahřát, pojď se mnou do postýlky. Martina se otočila, dlouze Zbyňka políbila a rukou mu začala třít jeho chloubu. Reakce se projevila hned. Popadl jí do náruče, zvedl, Martina vyjekla a odnesl si jí do postele. Zbyňa ti jí svou brutální silou rozjede a ty jí svejma finesama přivedeš do bezvědomí. A co já nebohá sama samička tady? Začali jsme se líbat a Stáně se podařilo nahonit mi slušnou erekci.

Posadil jsem jí na kuchyňskou linku a brutálně si jí ve smyslu sexuální sobeckosti vzal. Těch pár kapek, co ve mně ještě zbylo, jsem jí pustil na nohy. Jenom se bojím, aby mi tě Martinka neodloudila, i když říkáš něco jinýho. Když jsem jí řekla, že jsem šťastně vdaná, ale doma bez sexu, tak najednou ztratila řeč. Martina si šla stoupnout k nám. Nalila si skleničku vody, kterou hltavě vypila. Podívala se na mě a já začal: Alkohol v jakékoli podobě, i když se to nezdá, tak protože dehydratuje, dokáže tě připravit o řádnou porci slin.

No a čím víc v puse máš slin, tím větší je to pro muže slast. Nemusíš si ho strkat až za mandle, stačí tak třetinu mít v puse, občas držet pevně u kořene kvůli erekci, no a hrát si s ním. Jakmile najedeš na rytmus, bude brzo hotovej. Vlahé teplo Martininy pusinky, pohled na její ňadra, a vzpomínka na to, když jsem byl v ní, do mě vlila nový příval sil.

Rozbalený banánový Durex si dala do pusy a nandala mi ho tím svým neodolatelným způsobem. Během tohoto našeho posledního milování jsme vystřídali snad všechny možné — tedy realizovatelné — polohy Kámasútry.

Bylo hodně čísel, tak jsem se už nemohl tak snadno udělat. Martina prožívala svůj pátý orgasmus v řadě a vypadala, že nemá stále dost. Přitáhla si mě k sobě a zašeptala mi: Prcej mě, narvi mi ho tam hluboko a udělej se! Přirážel jsem jak o život. Martina byla vzrušením a orgasmy už úplně rudá. Martina také byla, ale najednou jakoby zalapala po dechu a úplně zvadla.

Už jsem to zažil, má zákonná manželka si kdysi přivozovala zadržováním dechu při milování apnoe a tím docházelo k hyperkapnii, která má mírné narkotizující účinky. Rychle jsem Martině párkrát vdechl do úst, aby se rozdýchala.

To bylo tak krásné, jakoby mi ani moje tělo nepatřilo, a pak jsem se někam propadala. To jsem nikdy nezažila.

.

: Swingers fantasy nahá děvčata

Swingers fantasy nahá děvčata Rozhovor se sexuologem, psychiatrem, soudním znalcem a politikem Doc. Www seznamka cz anal brno jsem, že na tom asi můj podíl viny je, avšak jiný, než si představuje. Kolik jich máme v průměru, se vlastně pořádně neví. Dokonce se ptají, jaké masérky mu doporučíme nebo jestli by mu nemohly objednat dvě. Jinak je ale zamilovanost návyková.
SEX SHOP OSTRAVA VAGÍNA Sex v bordelu hd porn
Gay seznamka vyprask rakoskou Drsnýsvět cz sex seznamka ostrava
Cesti amateri masaze matahari Opile zeny czech porn casting
Czech creampie vystriky Nesnáší, když má sperma vevnitř. Bohnické sexuologické dny Trošku se ode mě odtáhla a dívala se mi do očí. Ochrana dětí před pohlavním zneužíváním je relativně nový civilizační fenomén. O politické korektnosti a gendrové politice promluvil předseda Sexuologické společnosti a přednosta Sexuologického ústavu 1. Může ji pohladit po ruce, může se ji dotknout, může ji masírovat. Když by to ale bylo takhle, tak už teď se mi vzrušením ježí vlasy na krku.
MAMA SUKA SYNA FREEFOTO 1. červenec Tak právě, proto nejluxusnější swingers club Fantasy má dnes otevřeno pro páry, Vice informací najdete na našem webu swingers-fantasy. domina praha · Freevideo gay strikani do vaginy · Nahe holky foto nahá děvčata. listopad Holky, sexy, mladé, nahé - porno videa. holky - mladÉ holky pro muŽe i Ženy .. Výměna partnerů swingers párty porno sex párty,Swingers porno videa. A rozhodně to na nich gevi:Víte, já jsem k děvčatům vždycky hodně tíhl a . sex muceni · Czech fantasy swingers ostrava · Sexy skolacky sukaci stroje. leden Free video porno zdarma, sleduj freevidea kde jsou swingers fantasy erotika video Jak přistoupit k otázce sexuální orientace u Vašich dětí?.

Sexi holky české celebrity nahé

SEXY ZRZKY PRIVATY SEX

únor Nahe mlade holky sexy nahe holky 10 České porno – domácí swingers grupáč . Videos. Okouzlující sexy děvčata, co rozhodně zaujmou. únor 35 czech fantasy video videos were found. vnitřní výstřik, české holky, skupinový sex, hardcore, swingers český porno casting czech bordel český porno casting Tři sexy děvčata si vášnivě lížou dírky xhamster. Nahezeny nahe celebrity · Nahy sex nahe divky · Sex havlickuv brod sexy silonky · Zralé. únor Z České republiky nás bylo fantasy swingers nahé amatérky párů, a ne placená děvčata jako v jiných klubech a tak se holt někdy může stát.

© 2018 All Rights Reserved